Halı Yıkama Bornova Koltuk Temizleme

Bornova, Çamdibi ve Yeşilova halı yıkama firmaların içerisinde en iyi hizmet sunan Aydora halı yıkama fabrikası olarak deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetleri vermekteyiz. Her cins halınızı malzemesine uygun bitkisel deterjanlar ile ve son teçhizat makineler ile yıkamaktayız. Yıkama yaptığımız halı cinsleri makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Sheggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, Tüm el dokuma halıları vb halı türleridir.

Aydora Halı Yıkama Sağlığa Zararlı Deterjanlar Kullanmamaktadır!

bornova halı yıkamaİzmir Bornova halı yıkama hizmetimizden ayrıca Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Bostanlı, Çiğli, Evka-5, Menemen, Sasalı, Ulukent mevkilerinde de ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız için ilk öncelik müşterilerimizin uygun fiyatlara kaliteli hizmetler alması olup garantili temizlik hizmeti ile kalitemizi göstermekteyiz.

Sizler yıkanmasını istediğiniz halı, koltuk, perde ne olursa olsun iletişim adresimizden ulaşıp bilgilendirmeniz yeterlidir. Servis elemanlarımız tarafından evinize gelinerek halılarınız makbuz karşılığında alınarak halı yıkama fabrikamıza ulaştırılmaktadır. Burada sırasıyla; cinsine göre ayrılma aşaması, toz alma aşaması, dezenfekte aşaması, halı lekelerinin çıkartılması aşaması, yıkanma aşaması, durulanma aşaması, sıkma aşaması, asılma aşaması, havalandırma aşaması, son temizlik kontrolü aşaması ve müşteriye tesliminin gerçekleştirilmesiyle halı temizlenme ve teslim işlemleri son bulmaktadır.

 

 

Hizmet Detayları

Bölge : Bornova, Yeşilova, Çamdibi

Hizmetler : Halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme

Halı yıkama fiyatları : M² ücreti 5TL

Koltuk Yıkaması Fiyatı : Koltuk Takımı Temizliği 100 TL'den Başlayan Fiyatlarla

you may Also Like