Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Aydora koltuk yıkama ve temizleme firması olarak İzmir’de yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan ve Bonova, Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Bostanlı, Çiğli, Evka-5, Menemen, Sasalı, Ulukent ilçelerine ücretsiz servis, yerinde yıkama ve garantili temizlik taahhüdü veren en iyi koltuk yıkama firması olmaktan mutluluk duymaktayız. Koltuğunuzun türü, kumaşı, rengi ne olursa olsun uygun doğal deterjan ve cihazlar ile koltuklarınızı evinizde yıkamaktayız. Koltuk takımınız, oturma gurubunuz, köşe takımınız, baza ve yataklarınız yada sandalyeleriniz ne kadar kirli, lekeli ve rengini değiştirmiş olsa da biz özel deterjan ve vakumlu koltuk yıkama makinelerimiz ile onları ilk günkü gibi temiz hale getiriyoruz.

Aydora Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyor?

Bize Ulaşın: İletişim numaralarımızdan bize ulaşıp yıkanmasını istediğiniz ne ise koltuk takımı, oturma gurubu, köşe takımı, baza, yatak yada sandalye sadece cinsini ve kumaşını bize bildirmeni yeterlidir. Size yıkama randevu günü verilerek uzman koltuk yıkama kadromuza bildirilir.

Tozdan Arındırılma İşlemi: Belirtilen randevu günü yıkama ekibimiz evinize gelerek yıkama işlemi için hazırlıkları yapar ve ilk olarak uygun fırçalarla koltuklar tozdan arındırılır.

Leke Kontrolü: Bu aşamada koltuk, köşe takımı, yatak ve benzeri yıkanmakta olan ürünleriniz tek tek kontrol edilerek lekeli bölgelere işlem yapılır.

Yıkama Makinesinin Hazırlanması: Koltuğunuzun cinsine uygun olan deterjan yıkama makinesin konulur ve yine uygun fırça makineye takılarak hazırlanır.

Koltukların Yıkanması: Toz arındırılma işleminden sonra püskürtme makinesi ile koltuklara püskürtme yöntemi ile suyla birlikte deterjan püskürtülür ve bu şekle bir süre beklenerek lekelerin yumuşaması sağlanır. Ardından uygun fırçalama makinesi ile tüm koltuk fırçalanır ve vakum makinesi ile tüm koltuk vakumlanarak suyu çekilir. Eğer lekeli bir bölge kaldıysa aynı işlem tekrarlanır.

Not: Sadece evlerde koltuk yıkama hizmeti değil aynı zamanda, hastane ve diyaliz merkezlerine de yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. İdrar, ter, sigara ve soba gibi tüm kokular tamamen arındırılarak dezenfekte edilir.

Koltuk Takımlarınız Sanayi Tipi Profesyonel Makinelerle Yıkanmaktadır.

Hem püskürtme hemde vakum/emiş gücü yüksek makinelerle; koltuk takımı, çekyat, oturma grupları, yatak, kanepe, berjer gibi evinizdeki tüm yıkanabilen kumaşlardan üretilen eşyalarınızı bitkisel leke çıkarıcı deterjanlar ile yıkamaktayız.

Size Garanti Veriyoruz!

Koltuk temizleme işlemini yaparken zorlu, kirli ve paslı lekeler için özel ilaçlar kullanmaktayız. Avrupa'dan ithal ettiğimiz temizleme maddeleri ile koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl olacak.

Profesyonel Koltuk Yıkama hizmetimiz için hemen arayın! (0232) 378 23 23