Halı Yıkama Menemen Koltuk Temizleme

Menemen halı yıkama hizmeti sunan firmalar arasında ayrıcalıklı bir yeri olan Aydora halı yıkama şirketi olarak uzman kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile birlikte halı yıkama, koltuk yıkama (oturma grubu, köşe takımı, yatak, baza, sandalye), perde yıkama ( stor, zebra, fon, Japon, kadife, ip perde yıkama )  işleriniz profesyonel ekibimizle son derece titizlikle yapılmaktadır.. Sadece Menemen halı yıkama olarak değil İzmir’in Bornova, Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Bostanlı, Çiğli, Evka-5, Sasalı, Ulukent ilçelerinde ücretsiz halı yıkama sevisi ile birlikte evlerinize kadar gelip halılarınızı alıyoruz ve garantili temizlik hizmeti ile evinize kadar teslim ediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti İle Profesyonel Temizlik Hizmetleri

menemen halı yıkamaHalı yıkamada ucuz fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını hedef alarak son sistem teçhizat ve makinelerimiz ile birlikte özenli ve itinalı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Halınızın cinsi makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Sheggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, Tüm el dokuma halıları çeşitlerinden hangisi olursa olsun cinsine uygun ürün ve makine kullanarak en temiz ve sorunsuz şekilde halıların teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri kaydınızı oluşturmaktır. Bilgileriniz ücretsiz servis ekibimize ulaştırılacak ve servis ekibimiz sizleri arayarak evinize gelmek için randevu alacaktır. Randevu tarihinde evinize gelen ekibimiz bir makbuz karşılığında halılarınızı alacak ve 7 gün içerisinde halı yıkama ve kurutma işlemleri tamamlanarak evinize kadar teslim edilecektir. Menemen halı yıkama hizmetimiz tüm semtlerde devam etmektedir.

Aydora Halı Yıkama Menemen Şubesi

Hizmet Detayları

Bölge : : Menemen

Hizmet : : Halı Yıkama

Hizmet : : Koltuk Yıkama

Hzmet : : Perde Temizleme

Halı Yıkama Fiyatları : : Halı Yıkama Fiyatı m² 5TL

Koltuk Yıkama Fiyatları : Koltuk Takımı Temizliği 100 TL'den Başlayan Fiyatlarla

you may Also Like