Halı Yıkama Bostanlı Koltuk Temizleme

Bostanlı Halı Yıkama, Koltuk Temizleme ve Perde Temizliği

Aydora Bostanlı halı yıkama fabrikası olarak İzmir ve çevresinde (Bornova, Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Çiğli, Evka-5, Memenem, Sasalı, Ulukent) halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Özellikle bostanlı halı yıkama firmaları arasında en çok aranan halı yıkama firmasıyız. Profesyonel ve işini severek en iyi şekilde yapmaya çalışan uzman bir kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile birlikte halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama (oturma grubu, köşe takımı, yatak, baza, sandalye), perde yıkama ( stor, zebra, fon, Japon, kadife, ip perde yıkama ) hizmetleri de vermekteyiz.

Aydora Halı Yıkama Bostanlı Şubesi İle Temizlikte Hijyeni Yakalayın!

halı yıkama bostanlıMüşteri memnuniyet ve kalıcı bir müşteri portföyü oluşturmak hedefi ile uygun fiyatlara en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Her türlü cins halılarınızı (makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Sheggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, tüm el dokuma halıları) halının cinsine uygun ve halıya zarar vermeyecek deterjan ve makineler ile yıkamaktayız.

Bize ulaşarak bir müşteri kaydı oluşturmanız ile birlikte servis personellerimiz sizi hemen arayacak ve halılarınızı almak için evinize gelecektir. Halılarınız teslim alındıktan sonra 3-4 gün içerisinde tarafınıza temiz olarak teslim edilir.

 

Hizmet Detayları

Semt : Bostanlı

Hizmetlerimiz : Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Temizleme

Halı Yıkama Fiyatları : M² 5 TL

Koltuk Yıkama Fiyatları : Koltuk Takımı Temizliği 100 TL'den Başlayan Fiyatlarla

you may Also Like