Mavişehir Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Aydora Halı Yıkama öncelikli olarak Mavişehir halı ve koltuk yıkama firması olarak hizmetlerine devam etmektedir. Mavişehir halı yıkama hizmetimizin dışında tüm İzmir genelinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme hizmetimiz devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde tüm model ve çeşitteki halılar garantili bir şekilde, titiz çalışmalar sonrasında temizlenmektedir. El halıları, yün halılar, makine halıları gibi halınızın modeli ne olursa olsun özel yıkama işlemlerine tabi tutulmaktadır.

koltuk yıkamaHalı yıkama hizmetimizin dışında Mavişehir koltuk yıkama hizmetimiz de devam etmektedir. Koltuk taklarınızı ne zaman yıkatmak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ve kullandığımız sanayi tiği temizlik makineleriyle her zaman hizmetinizdeyiz.

Profesyonel olarak çalışan firmamızda yaptığımız tüm işlemler otomatik sanayi tipi makineler yapılmakta ve hijyene son derece önem göstermekteyiz.

Halılarınızın Yıkama Aşamaları;

  1. Halıları teslim alma
  2. Toz alma aşaması
  3. Silkeleme aşaması
  4. Otomatik yıkama aşaması
  5. Durulama aşaması
  6. Halı suyu sıkma aşaması
  7. Kurutma aşaması
  8. Kalite kontrol ve poşetleme aşaması

Halı ve Koltuk Yıkama Haricinde Stor Pere, Zebra Perde ve Tül Perde Temizleme Hizmetimiz Vardır!

Her model ve çeşitteki tüm perdeleriniz profesyonel yıkama makineleriyle birlikte yıkanır ve temizlenir. Stor perde, zebra perde, kalın perde, tül perde, kadife perde gibi perdeleriniz itinalı olarak garantili bir şekilde temizlenir.

Hizmet Detayları

Bölge : mavişehir

hizmetler : Halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme

you may Also Like